SZKOLENIA

optimove

Planowane Szkolenia / Warsztaty

3

MARZEC

Warsztaty Optymalizacja Ruchu

3

MARZEC

Warsztaty Optymalizacja Ruchu

Odbyte Szkolenia / Warsztaty


Szkolenie

optimove - szkolenia
optimove - szkolenia

Move Therapy Basic

Szkolenie
Move Therapy Basic

Bydgoszcz    optimove    2 Listopad 2019

Szkolenie prowadzone przez Marka Kuś w studiu OPTIMOVE dotyczyło tego jak tworzyć kompletny profil podopiecznego, jak rozpocząć proces naprawiania i przeprowadzić odpowiednią diagnostykę aparatu ruchu. Dodatkowo nasi uczestnicy dowiedzieli się jak wygląda trening prehab i rehab oraz jak tworzyć mapę ruchu, by odpowiednio organizować pracę z ciałem od podstaw.


Warsztaty

Optymalizacja Ruchu

Warsztaty
Optymalizacja Ruchu

Bydgoszcz    optimove    26 Wrzesień 2019

Warsztaty przeprowadzone przez Dariusza Prusika- Optimove, dotyczyły zaburzeń wzorców ruchowych i ich bezpośredniego wpływu na nasz rozwój. Przybliżyłem uczestnikom jak odpowiednio diagnozować zaburzenia w aparacie ruchu, jak je eliminować i co zrobić, by je poprawić. Dodatkowo uczestnicy otrzymali podstawowe karty do indywidualnej diagnostyki oraz informacje odnośnie tworzenia mapy ruchu.


Warsztaty

optimove - rehabilitacja ruchowa

Core Stability

optimove - rehabilitacja ruchowa

Warsztaty
Core Stability

Warszawa    optimove    7 Grudnia 2019

Warsztaty Core stability prowadzone przez Dariusza Prusika- Optimove oraz Mateusza Woźnego w klubie StepOne Bydgoszcz z okazji Dnia Kobiet. Warsztaty miały na celu uświadomić uczestników, o tym jak ważny jest oddech nie tylko podczas aktywności fizycznej, ale również w życiu codziennym. W celu lepszego zobrazowania problemu, po krótkim wstępie teoretycznym, przeszliśmy z uczestnikami do części praktycznej. Oboje z Mateuszem wolimy przekazywać swoją wiedzę bezpośrednio na przykładach i konkretnych ćwiczeniach, to one uczą Was najwięcej.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI