Regulamin

optimove

KLIKNIJ, BY UZYSKAĆ WIĘCEJ INFORMACJI

Jak przygotować się do pierwszego treningu?

Pierwszy trening jest bardzo ważny, ponieważ jest to czas, w którym się poznajemy. Podczas tego spotkania przeprowadzany jest wywiad oraz diagnostyka funkcjonalna. Bardzo zależy mi, abyś czuł/czuła się swobodnie oraz w pełni komfortowo, dlatego zachęcamy do odpowiedniego przygotowania się do wizyty. Ułatwi i przyśpieszy to proces diagnostyczny, nie powodując dodatkowego stresu, czy też skrępowania.

W przypadku pierwszego treningu, prosimy o:​

- Przyjście 5 minut przed rozpoczęciem wizyty, - Zabraniu ze sobą stroju sportowego (krótkie spodenki oraz koszulka), - Jeśli wystąpił jakiś uraz, kontuzja - zabranie ze sobą wypisu ze szpitala, wyniku RTG, USG, rezonansu magnetycznego, tomografii komputerowej.

Jak wygląda pierwsza wizyta?

Trener podczas pierwszego spotkania przeprowadza wywiad na temat doświadczeń związanych z aktywnością fizyczną, typem wykonywania pracy zawodowej, historii przebytych lub obecnych urazów, kontuzji. Na podstawie wszystkich informacji wspólnie omawia dolegliwości oraz cel z którym zgłosił się pacjent. Po wstępnym wywiadzie terapeuta wraz z pacjentem przechodzi do diagnostyki funkcjonalnej, podczas której przeprowadzone są odpowiednie testy w celu sprawdzenia aparatu ruchu, zaburzeń posturalnych, możliwości funkcjonalnych. Dzięki temu terapeuta jest w stanie określić jakie dysfunkcje posiada pacjent. Wszystkie zebrane informacje pozwolą przygotować odpowiedni plan terapii ruchowej, plan treningowy czy też rehabilitację. Na koniec spotkania trener odpowiada na wszystkie pytania Klienta. Wspólnie określa ilość oraz charakter dalszych spotkań.

1. Zakup usługi w OPTIMOVE jest równoznaczny z zapoznaniem się i zaakceptowaniem zapisów niniejszego regulaminu.

2. Rezerwację usługi w OPTIMOVE można dokonywać:

- Osobiście w obiekcie OPTIMOWE przy ulicy Marii Curie- Skłodowskiej 56A w Bydgoszczy,

- Telefonicznie pod numerem +48 785940848,

- Za pośrednictwem mediów społecznościowych (Facebook, Instagram)

3. Każdy Klient zobowiązany jest do zapoznania się z zaleceniami dotyczącymi przygotowania się do pierwszej wizyty.

4. W przypadku braku możliwości pojawienia się na treningu/wizycie należy ją odwołać pod numerem +48 785949848 nie później niż 24h przed jego rozpoczęciem. 

5. W przypadku nie pojawienia się na treningu/wizycie bez wcześniejszego odwołania lub odwołania później niż 24h przed jego rozpoczęciem klient zostanie obciąży kosztem treningu/ wizyty.

6. W przypadku spóźnienia pacjenta, czas wizyty zostaje skrócony o czas spóźnienia.

7. Osoby, które dokonały zniszczeń obiektu, wystroju wnętrza ponoszą odpowiedzialność materialną za wyrządzone szkody. Za osoby niepełnoletnie, które dokonały zniszczeń majątku, odpowiedzialność materialną ponoszą rodzice lub prawni opiekunowie.

8. OPTIMOVE nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy zgubione lub pozostawione w szatniach.

9. Na terenie obiektu obowiązuje całkowity zakaz palenia.

 

REGULAMIN ZAJĘĆ GRUPOWYCH​

1. Uczęszczanie na zajęcia lub zakup karnetu jest równoznaczny z zapoznaniem się i zaakceptowaniem zapisów powyższego regulaminu.

2. Zakup karnetu umożliwia na uczestniczenie we wszystkich zajęć grupowych odbywających się w studiu OPTIMOVE. Uczestniczenie na jednych zajęciach skreśla jedno wejście z wykupionego karnetu.

3. Karnet ważny jest przez 30 dni od momentu zakupu. Po upływie tego terminu niewykorzystana liczba wejść przepada i nie jest za nie zwracana gotówka.

4. W przypadku braku możliwości przybycia na zajęcia grupowe, należy poinformować telefonicznie pod numerem +48 785940848 o zaistniałej sytuacji nie później niż 24h przed ich rozpoczęciem.

5. W przypadku nie pojawienia się na zajęciach bez wcześniejszego odwołania lub odwołania później niż 24h przed ich rozpoczęciem klient zostanie obciąży kosztem treningu.

6. W przypadku odwołania zajęć grupowych przez OPTIMOVE z przyczyn losowych, zajęcia grupowe zostaną przełożone na inny dogodny termin, a ważność karnetu zostanie odpowiednio wydłużona