Studio Optimove -
tutaj znajdziesz sposób na ból

Znasz powiedzenie „jak boli, to znaczy, że żyję” – używane często pół żartem pół serio? Stworzyłem Studio Optimove, żeby walczyć z takim przekonaniem. I z samym bólem!

Jeśli ból towarzyszy Ci praktycznie każdego dnia, uniemożliwia Ci swobodny ruch, nie pozwala Ci robić rzeczy, które kochasz, spełniać marzeń, realizować planów, uprzykrza Ci najprostsze czynności, to znaczy, że coś jest nie tak. Nie możesz tak żyć – ale możesz coś z tym zrobić.

Optimove to jedyne miejsce w Bydgoszczy, które w diagnostyce i treningach stosuje metody PRI i DNS. To rewolucyjne podejście, wciąż poszerzana przez naszych specjalistów wiedza oraz wyszkolony personel, który każdego Pacjenta traktuje indywidualnie sprawiają, że w naszym studiu możesz zrealizować swój cel.

Nasz zespół

Dariusz Prusik

Założyłem Studio Optimove, bo chcę skutecznie pomagać ludziom, którzy na co dzień mierzą się z różnymi przeciwnościami w prawidłowym funkcjonowaniu ich ciała. Zafascynowały mnie metody DNS i PRI, które zupełnie inaczej patrzą na źródło naszych problemów i potrafią skutecznie naprawić szkody sprzed lat. Dlatego odbyłem potrzebne kursy i wciąż intensywnie się szkolę. Dla mnie każdy Pacjent to odrębna historia, wymagająca wnikliwej analizy i spersonalizowanej ścieżki treningu, by dotrzeć do pozytywnego zakończenia.

Dominik Budny

Nazywam się Dominik Budny i pomagam ludziom radzić sobie z ich problemami. Rozprawianie się z dylematami, progres oraz zadowolenie z uzyskanych możliwości są jednymi z najbardziej satysfakcjonujących rzeczy w mojej pracy. Jako fizjoterapeuta oraz trener, ale też amator wielu dziedzin sportowych podchodzę do pracy z wielką misją zarażania ruchem. Edukacja motoryczna i świadomości własnego ciała – jego możliwości towarzyszą mojej pracy w każdej sytuacji. Uważam, iż to właśnie te umiejętności pozwalają człowiekowi na zachowanie najlepszej możliwej kondycji organizmu. Prywatnie najbliższe memu sercu są trójbój oraz piłka nożna. W związku z tym, sam wiele razy przechodziłem przez proces rehabilitacji/usprawniana, dlatego wiem, jak ważne jest podejście do człowieka jako całości urazu, a nie tylko problemu z tkanką.

Tomasz Jabłkowski

Psychoterapeuta, psycholog, pedagog.
W pracy terapeutycznej utożsamiam się z podejściem psychodynamicznym. Szczególnie wartościowe inspiracje czerpię z podejścia ISTDP -Intensywna Krótkoterminowa  Psychoterapia Dynamiczna.

Wizyty prowadzone są w prywatnym gabinecie na ul. Rekinowa 43a, Osowa Góra, Bydgoszcz.
Więcej informacji pod adresem:
psychoterapeuta-bydgoszcz.pl